İşte Sivrihisar Air Show’un dakika dakika programı

  • Son Güncelleme: 28/08/18 06:54:06
  • 0

15-16 Eylül tarihlerinde Sivrihisar’da düzenlenen havacılık gösterilerinde program belli oldu.

P-51’den T-6’ya, Boeing Stearman’dan Catalina’ya kadar efsane uçakların yanı sıra Semin Öztürk ve Ali İsmet Öztürk’ün özel gösterileri Sivrihisar Air Show’a renk katacak.

İŞTE GÖSTERİ PROGRAMI

15 EYLÜL CUMARTESİ

10.45 - 10.50: Cessna-172 / 3 paraşütçü / kalkış
10.55 - 11.15: THK Hava Sporları Ekibi 
11.18 - 11.28: Metin Pehlivan, Hürkuş Paratrike
11.30 - 11.34: Paraşüt Atlayışları / 3 Paraşütçü
11.34 - 11.44: Model Uçak Gösterileri (piston motorlu), Usta Kanatlar Kulübü 
11.45 - 11.47: Cessna-172 / İniş
11.44 - 11.54: Model Helikopter Gösterisi, Simone Zunterer
11.54 - 11.56: Cessna-172 / 3 paraşütçü/ kalkış
12.00 - 12.25: Küçükler / Büyükler bisiklet yarışı (Madalya töreni 17.50'de)
12.35 - 12.50: Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı / Açılış Konuşmaları/ Bisiklet Yarışı sonrasında pistin hazırlanması
12.50 - 12.54: Paraşüt Atlayışları 
12.57 - 13.07: Aviat Husky Gösterisi, Bob Pooler
13.08 - 13.09: Paraşüt uçağının inişi 
13.10 - 13.25: Mor Menekşe Akrobasi Gösterisi, Ali İsmet Öztürk 
13.27 - 13.40: T-6 Texan / Harvard uçuş gösterisi, Mark Murphy 
13.41 - 13.43: THK Planör Gösterisi için kalkış 
13.45 - 13.55: BRM Aero ULM Geçişi, Fevzi Ak
14.00 - 14.12: THK planör Gösterisi, Ali Açan
14.14 - 14.29: Dutch Rush Akrobasi Gösterisi / Sukhoi 26 MX, Frank Van Houten
14.33 - 14.43: MD 500 E Helikopter Gösterisi, Martin Lovell
14.45 - 15.00: Boeing Stearman kol uçuşu, Lee Proudfoot & Bob Pooler
15.04 - 15.25: Catalina Gösteri Uçuşu 
15.28 - 15.40: Gyrocopter Gösterisi, Hakan Çetinkaya 
15.43 - 15.58: Akrobasi Gösterisi, Semin Öztürk
16.00 - 16.10: THK Model Uçak Ekibi
16.00 - 16.10: Model Helikopter Gösterisi, Simone Zunterer
16.11 - 16.25: Dutch Rush Akrobasi Gösterisi / Sukhoi 26 MX, Frank Van Houten
16.28 - 16.38: P-51 Mustang / Ferocious Frankie + T-6 Kol uçuşu + T-6 iniş
16.38 - 16.53: P-51 Mustang / Ferocious Frankie uçuş gösterisi, Lee Proudfoot
17.10 - 17.40: Türk Hava Kuvvetleri Solo Türk / F-16 Uçuş Gösterisi
17.50 - 18.10: Bisiklet yarışı ödüllerinin verilmesi
18.30: Kapanış

16 EYLÜL PAZAR

10.45 - 10.49: Cessna-172 / 3 paraşütçü/ kalkış
10.50 - 11.05: THK Hava Sporları Ekibi 
11.10 - 11.20: Metin Pehlivan, Hürkuş Paratrike
11.22 - 11.26: Paraşüt Atlayışları / 3 Paraşütçü
11.30 - 11.40: Model Uçak Gösterileri (piston motorlu), Usta Kanatlar Kulübü 
11.42 - 11.43:  Cessna-172 / İniş
11.42 - 11.52: Model Helikopter Gösterisi, Simone Zunterer
11.52 - 11.54: cessna-172 / 3 paraşütçü/ kalkış
12.00 - 12.20: T-6 Texan / Harvard “Mazinin Kanatları” Necmi Şen, Mark Murphy
12.22 - 12.27: Paraşüt Atlayışları
12.29 - 12.44: Dutch Rush Akrobasi Gösterisi / Sukhoi 26 MX, Frank Van Houten
12.46 - 12.47: Paraşüt uçağının inişi 
12.48 - 13.08: P-51 Mustang / Ferocious Frankie uçuş gösterisi, Lee Proudfoot 
13.10 - 13.20: Aviat Husky Gösterisi, Bob Pooler
13.25 - 13.35: Akrobasi Gösterisi, Semin Öztürk
13.40 - 13.50: Gyrocopter Gösterisi, Hakan Çetinkaya
13.53 - 13.55: THK Planör Gösterisi için kalkış 
14.00 - 14.08: BRM Aero ULM Gösterisi, Fevzi Ak
14.10 - 14.20: THK planör Gösterisi, Ali Açan 
14.25 - 14.40: Mor Menekşe Akrobasi Gösterisi, Ali İsmet Öztürk 
14.45 - 14.55: MD 500 E Helikopter Gösterisi, Martin Lovell
15.00 - 15.12: Boeing Stearman kol uçuşu, Lee Proudfoot & Bob Pooler
15.15 - 15.30: Catalina + T-6 Texan Kol Gösteri Uçuşu, Catalina iniş
15.30 - 15.45: T-6 Texan / Harvard uçuş gösterisi, Mark Murphy 
15.48 - 16.05: Dutch Rush Akrobasi Gösterisi / Sukhoi 26 MX, Frank Van Houten
16.07 - 16.17: THK Model Uçak Ekibi
16.07 - 16.17: Model Helikopter Gösterisi, Simone Zunterer
16.18 - 16.33: P-51 Mustang / Ferocious Frankie uçuş gösterisi, Lee Proudfoot
16.35 - 16.45: Mavi Havacılık T-67 C geçişi, Selim Polat 
17.00 - 17.25: Türk Hava Kuvvetleri / Solo Türk / F-16 Uçuş Gösterisi
18.00: Kapanış töreni

 

 

Kaynak: www.kokpit.aero

Facebook

Kokpit Aero

Yorum Yap